top of page
Antecedentes de puntos

CANVIEM EL NOSTRE LOGOTIP

Actualizado: 21 mar 2023

El curs 1990-1991, estrenàvem, amb il·lusió, el logotip de la nostra escola, que la coneguda il·lustradora de contes, Rita Culla, ens havia dissenyat; al mateix temps que ens feia tota una sèrie de dibuixos que ens han acompanyat al llarg dels últims 25 anys, i que hem vist nombroses vegades en programes: carnaval, jornades esportives, festival de fi de curs… i com a segell de l’escola, entre d’altres.

Enguany, després de tot aquest temps, hem decidit “actualitzar” el nostre logotip. Aquesta iniciativa ha estat fruit de voler seguir la línia dels dibuixos que en aquests últims anys estan decorant les parets i portes de la nostra escola.

El prestigiós grafiter de Mataró, Mateo Lara, n’és l’autor.

Des d’aquest curs, doncs, veureu el nou logotip com a capçalera de les circulars que rebreu, com a segell de l’escola i en diversos espais.

Esperem que us agradi.


5 visualizaciones

Entradas Recientes

Ver todo

コメント


  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube
  • Facebook
bottom of page